bitkievi
ŞİFALI ÇAY
Şifalı Bitki ve Baharat satılmaktadır. İşyerimizde Hastalıklar için faydalı olduğu anlatılan eserlerden ve kendi mesleki tecrübelerimizden faydalanarak bitkileri müşterilerimize veriyoruz. Bu sitede anlatılan bilgiler bir fikir açıklamasıdır. Doğruluğu Bilimsel tıp veya Modern tıp olarak da adlandırılan tıbbi anlayış doğrultusunda kanıtlanmış bilgiler değildir.
bitkilerin faydaları
AÇIKLAMA-BİTKİ
Bu sitede bahsedilen ürünlerr satılması kanunlarca izin verilen ve "Tarım Ürünleri Satıcılığı Belgesi" olan kişi ve kurumların satabildiği şifalı Bitkiler altında katagorilendirilen bahar at ve bitkilerdir.
bitkilerin zararları
AÇIKLAMA-ŞİFA
iyi taınmak gerekir, kullanılacak ölçüler, hangi bitkinin bir diğeriyle iyi etkileşim veya ters etki yapabileceği çok önemlidir. Bu nedenlerden dolayı evde kendi başınıza veya bilinçsiz kişilerce kulaktan dolma bilgilerle hazırlanan terkipler zararlı olabilir. Bu sebeple bitkisel terkipler kullanmak istiyorsanız mutlaka eğitimli ve deneyimli kişilerce hazırlanmalıdır .
bitkisel tedavi

AÇIKLAMA-TEDAVİ


. Bitkileri kullanırken unutulmaması gereken husus, onları tamamen tedavi edici olarak görmekten çok tedaviye yardımcı prep atlar olarak görmektir.Bitkileri hastalandıktan sonra kullanmaktan çok sağlığımızı korumak maksatlı kullanmak en doğrusudur. Ve bitkileri kullanırken hangi hastalık amaçlanırsa amaçlansın doktor kontrolü ve tavsiyeleri göz ardı edilmemelidir.Şifalı bitkiler bilimi insanlık tarihi ile başlar.

Şifalı bitkiler,şifalı bitkilerin faydaları,hangi hastalıklar için kullanıldıkları ve içerdikleri aktif maddeler hakkında aradığınız bilgileri,bitkilerle ilgili yapılan son araştırma sonuçlarını,doğal tedavi yöntemleri ile ilgili makaleleri ve haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.
Şifalı bitkilerle tedavi gibi doğal tedavi yöntemleri kimileri tarafından alternatif tıp ya da tamamlayıcı tıp olarak adlandırılmaktadır.Bu tedavi biçimini tıbbın alternatifi ya da tamamlayıcısı olarak değil,bir parçası olarak görüyoruz.Bugün Almanya’da hastanelerde hasta,tedavi yöntemini kendisi seçebilmekte ve kendi talebine göre kendisine hizmet verilmektedir.Çin’de şifalı bitkilerle tedavi devlet hastanelerinde uygulanıyor ve şifalı bitkiler yine hastane tarafından hastaya temin ediliyor.Doğal tedavi yöntemleri tıbbın alternatifi yahut tamamlayıcısı değil bir parçasıdır.